店舖 最新租屋樓盤搜尋結果
28Hse
2026-05-20
No.1 香港網上搵樓平台
Language 語言
|
會員登入
|
自定
5000 元以下
5000 元-10000 元
10000 元-15000 元
15000 元-20000 元
20000 元-40000 元
40000 元以上
面積:
建築面積
實用面積
不限
自定
300呎以下
300-500呎
500-1000呎
1000-2000呎
2000呎以上
房間數量:
不限
開放式間隔
1房
2房
3房
4房
5房 以上
不限
24小時閉路電視系統
24小時出入
不限
1年或新樓
5 年內
10 年內
15 年內
20 年內
25 年內
30 年內
20-30年
30-40年
40-50年
50年 以上
關閉
共有 1,121 個放租樓盤
保存搜尋條件 - [ 住宅,東區(HK3) (1121) ]
8
黃金
【世紀21真盤源】獨家代理,有匙即睇樓,最大間格
2 小時前 刊登
筲箕灣
形薈
|
1B座 低層
實用面積: 329 呎
@45.6 元
世纪21Q动力形荟
租 $15,000 元
開放式間隔 , 1 浴室
私人屋苑
新鴻基
13
黃金
【世紀21真盤源】獨家代理,絕對真盤源,有齊傢俬
2 小時前 刊登
西灣河
ISLAND RESIDENCE
|
中層
實用面積: 335 呎
@53.7 元
世纪21Q动力形荟
租 $18,000 元
1 房 , 1 浴室
單幢式大廈
會德豐
11
黃金
【獨家真盤源】最大間格大一房!有齊傢俬!小紅書號Simonchoy
3 小時前 刊登
西灣河
ISLAND RESIDENCE
|
中層
實用面積: 391 呎
@48.6 元
忠建地產
租 $19,000 元
1 房 , 1 浴室
熱水爐
12
黃金
【獨家真盤源】高層開陽家電一房!大量主區匙盤!小紅書號Simonchoy
3 小時前 刊登
西灣河
The Holborn
|
高層
實用面積: 260 呎
@69.2 元
忠建地產
租 $18,000 元
1 房 , 1 浴室
電磁爐
全年預繳租金9折
7
黃金
本公司還有其他單位可供選擇
16 小時前 刊登
鰂魚涌
海景樓
|
高層 23室
建築面積: 450 呎
@28.4 元
實用面積: 343 呎
@37.3 元
萬利置業
租 $12,800 元
2 房 , 1 浴室
向東南
私人屋苑
單幢式大廈
基本裝修
14
黃金
【世紀21真盤源】有齊傢俬,可拎包入住,價錢再談
18 小時前 刊登
筲箕灣
譽都
|
中層 A室
建築面積: 581 呎
@37.9 元
實用面積: 446 呎
@49.3 元
世纪21Q动力形荟
租 $22,000 元
2 房 , 1 浴室
單幢式大廈
新鴻基
全年預繳租金9折
12
黃金
【世紀21真盤源】獨家代理,海景1房,罕有放盤
20 小時前 刊登
筲箕灣
遠晴
|
高層
實用面積: 271 呎
@62.7 元
世纪21Q动力形荟
租 $17,000 元
1 房 , 1 浴室
單幢式大廈
協成行
5
黃金
新樓會所泳池開放式高層靚裝修,連露台,特平出租,1睇即中
23 小時前 刊登
筲箕灣
形薈
|
1B座 中層
實用面積: 331 呎
@45.3 元
鼎盛物業有限公司
租 $15,000 元
開放式間隔 , 1 浴室
私人屋苑
新鴻基
望開揚景
有露台
豪華裝修
7
黃金
高層園景,環境清幽,二房大廳,全新装修,有匙即睇,歡迎家庭客人查詢!
1 日前 刊登
鰂魚涌
太隆樓
|
高層 B室
實用面積: 333 呎
@39.6 元
浩富物業有限公司
租 $13,200 元
2 房 , 1 浴室
優質校網
10
黃金
【世紀21真盤源】高層山景,有匙即睇
1 日前 刊登
西灣河
The Holborn
|
高層
實用面積: 255 呎
@70.6 元
世纪21Q动力形荟
租 $18,000 元
1 房 , 1 浴室
單幢式大廈
恒基
全年預繳租金9折
11
黃金
【主區真盤源】至筍開放式!另獨家一房18K起!小紅書號Simonchoy
1 日前 刊登
西灣河
The Holborn
|
中層
實用面積: 227 呎
@68.3 元
忠建地產
租 $15,500 元
開放式間隔 , 1 浴室
乾衣機
11
黃金
【送全屋清潔】高層海景家電Studio!大量匙盤!小紅書號Simonchoy
2 日前 刊登
西灣河
ISLAND RESIDENCE
|
高層
實用面積: 238 呎
@65.1 元
忠建地產
租 $15,500 元
近地鐵站
12
黃金
【世紀21真盤源】市場最筍。新鴻基樓
2 日前 刊登
筲箕灣
形薈
|
1B座 高層 A室
實用面積: 491 呎
@46.8 元
世纪21Q动力形荟
租 $23,000 元
2 房 , 1 浴室
私人屋苑
新鴻基
12
黃金
【獨家真盤源】海景新樓!實用一房!大量匙盤!小紅書號Simonchoy
2 日前 刊登
筲箕灣
遠晴
|
高層
實用面積: 275 呎
@61.8 元
忠建地產
租 $17,000 元
1 房 , 1 浴室
洗衣機
10
黃金
【世紀21真盤源】高層有匙,有部分傢私,市場最平
2 日前 刊登
西灣河
The Holborn
|
高層
實用面積: 255 呎
@70.6 元
世纪21Q动力形荟
租 $18,000 元
1 房 , 1 浴室
單幢式大廈
恒基
1
2
3
4
5
6
7
...
75
新做按揭 - P 計劃
P = 5 %
P-1.75%
按揭年利率
3.25%
實際利率
0.00%
現金回贈
2年
罰息期
銀行查詢 Tel:
27488080
更新日期: 2026-05-11
恒生銀行
新做按揭 - H 計劃
H = 2.68 %
H+1.30%
按揭年利率
3.98%
實際利率
0.00%
現金回贈
2年
罰息期
- 封頂利率: P-1.75%
銀行查詢 Tel:
27102288
更新日期: 2026-05-11
其他銀行按揭計劃
打開Wechat應用程式,按「發現」後,再按「掃描」, 然後掃描以下QR Code 即可追蹤28Hse Wechat 公眾號。
重設
|