No.1 香港網上搵樓平台
Language 語言
|
會員登入
|
公司牌照:
C-000227
公司地址:
元朗教育路51-61號紫荊樓地下F舖
用手機掃瞄QRCODE可查看此頁面
温旭銘 Ming Wan
E-313304
Tel:
852-92865786
趙振傑 Kit Chiu
S-388684
Tel:
852-68781159
卡片
張國傑 Stephen Cheung
E-301973
Tel:
852-60711443
彭惠玲 Ling Pang
S-702686
Tel:
852-70900644
廣東話
普通話
英文
林凱雯 Lam Hoi Man
S-654333
Tel:
852-98440003
廣東話
普通話
英文
鄭文傑 Jimmy Cheng
S-483249
Tel:
852-96738550
卡片
廣東話
普通話
英文
陳俊華 Andychan
E278573
Tel:
852-90858728
卡片
廣東話
普通話
英文
1
自定
200萬以下
200萬-400萬
400萬-800萬
800萬-2000萬
2000萬以上
不限
自定
5000 元以下
5000 元-10000 元
10000 元-15000 元
15000 元-20000 元
20000 元-40000 元
40000 元以上
不限
18校網(南區)
16校網(東區)
14校網(東區)
11校網(中西區)
12校網(灣仔區)
不限
38校網(深水埗區)
40校網(深水埗區)
41校網(九龍城區)
34校網(九龍城區)
35校網(九龍城區)
43校網(黃大仙區)
45校網(黃大仙區)
48校網(觀塘區)
46校網(觀塘區)
32校網(油尖旺區)
31校網(油尖旺區)
不限
70校網(屯門區)
71校網(屯門區)
72校網(元朗區)
73校網(元朗區)
74校網(元朗區)
81校網(北區)
80校網(北區)
83校網(北區)
66校網(葵青區)
64校網(葵青區)
65校網(葵青區)
88校網(沙田區)
89校網(沙田區)
91校網(沙田區)
62校網(荃灣區)
84校網(大埔區)
95校網(西貢區)
不限
96校網(離島區)
97校網(離島區)
98校網(離島區)
99校網(離島區)
不限
南區(HK4)
東區(HK3)
中西區(HK1)
灣仔區(HK2)
不限
深水埗區(KL2)
九龍城區(KL3)
黃大仙區(KL4)
觀塘區(KL5)
油尖旺區(KL1)
不限
屯門區(NT3)
元朗區(NT4)
北區(NT5)
葵青區(NT1)
沙田區(NT7)
荃灣區(NT2)
大埔區(NT6)
西貢區(NT8)
自定
300呎以下
300-500呎
500-1000呎
1000-2000呎
2000呎以上
房間數量:
不限
開放式間隔
1房
2房
3房
4房
5房 以上
不限
24小時閉路電視系統
24小時出入
不限
1年或新樓
5 年內
10 年內
15 年內
20 年內
25 年內
30 年內
20-30年
30-40年
40-50年
50年 以上
委託放盤給代理(傳送電郵至代理負責人)
共有 31 個放售樓盤
18
元朗站上蓋 靚裝 齊傢俬電器 即買即住 交通方便 大型購物商場 衣食住行全滿足
17 小時前 刊登
元朗
Grand YOHO
|
第二期 3座 中層 B室
實用面積: 631 呎
@18,700 元
中原地產
售 $1,180 萬元
3 房 , 1 浴室
向東北
私人屋苑
新鴻基
望山景
望開揚景
雅緻裝修
11
新樓朗天峰 全新未住過 有匙即約即睇 高樓底 包傢俬電器 飽覽會所泳池全景
20 小時前 刊登
元朗
朗天峰
|
第2座 低層 E室
實用面積: 288 呎
@15,208 元
中原地產
售 $438 萬元
1 房 , 1 浴室
向東南
私人屋苑
嘉里建設
望園景
望泳池景
雅緻裝修
VR
19
朗天峰新樓 罕有兩房梗廚連平台 內園泳池景 全新未住過 有匙即約即睇
21 小時前 刊登
元朗
朗天峰
|
第1座(1A) 低層 B室
實用面積: 391 呎
@17,596 元
中原地產
售 $688 萬元
2 房 , 1 浴室
私人屋苑
嘉里建設
望園景
望泳池景
雅緻裝修
VR
14
筍! 新鴻基 品質保證 廳大房大 私隱度高 新裝修 向南三房
21 小時前 刊登
元朗
原築
|
1座 中層 B室
建築面積: 1,060 呎
@7,679 元
實用面積: 814 呎
@10,000 元
中原地產
售 $814 萬元
3 房 , 2 浴室
私人屋苑
新鴻基
望山景
望園景
望泳池景
豪華裝修
VR
14
筍!新鴻基 品質保證 私隱度高 三房套 廳大房大 開揚景觀 光猛
22 小時前 刊登
元朗
原築
|
1座 高層 G室
建築面積: 1,051 呎
@7,716 元
實用面積: 807 呎
@10,050 元
中原地產
售 $811 萬元
3 房 , 2 浴室
VR
11
《老張睇樓團》真實放盤 勿信假盤 73校網 三房開揚公園景 重點望唔到填
元朗
御豪山莊
|
3座 中層 H室
建築面積: 737 呎
@7,191 元
實用面積: 553 呎
@9,584 元
中原地產
售 $530 萬元
3 房 , 1 浴室
向東北
私人屋苑
望山景
VR
11
《老張睇樓團》真實放盤 勿信假盤 422呎 靚則開揚 到價即售不反價
元朗
Yoho Town
|
8座 中層 H室
建築面積: 544 呎
@12,316 元
實用面積: 422 呎
@15,877 元
中原地產
售 $670 萬元
2 房 , 1 浴室
向西南
私人屋苑
新鴻基
望山景
VR
15
《老張睇樓團》貨真價實 三房套+工人房 必揀 呎價@10500 落後大市水向低流
元朗
尚悅
|
第10座 中層 H室
建築面積: 1,012 呎
@7,708 元
實用面積: 743 呎
@10,498 元
中原地產
售 $780 萬元
3 房 , 1 浴室
向東南
私人屋苑
恒基
望山景
VR
8
《老張睇樓團》貨真價實 正市中心 三房 靚裝 保養佳 可即扲包入住
元朗
富達廣場
|
第二期 A座 低層 A7室
建築面積: 580 呎
@10,345 元
實用面積: 479 呎
@12,526 元
中原地產
售 $600 萬元
3 房 , 1 浴室
向西北
私人屋苑
雅緻裝修
VR
12
《老張睇樓團》唔怕貨比貨 罕有靚則 單邊開揚 特大天台 誰不喜愛
元朗
御庭居
|
3座 高層 D室
建築面積: 605 呎
@8,760 元
實用面積: 453 呎
@11,700 元
中原地產
售 $530 萬元
2 房 , 1 浴室
向東北
私人屋苑
信和
連天台
VR
10
《老張睇樓團》方形大廳 罕有積形 裝修企理 即可入住
元朗
御豪山莊
|
10座 中層 A室
建築面積: 919 呎
@7,617 元
實用面積: 689 呎
@10,160 元
中原地產
售 $700 萬元
2 房 , 2 浴室
向西南
私人屋苑
望開揚景
雅緻裝修
VR
7
《老張睇樓團》鄰近yoho mall 購物食野超方便
元朗
萬豐大廈
|
高層 E室
建築面積: 380 呎
@8,816 元
實用面積: 260 呎
@12,885 元
中原地產
售 $335 萬元
2 房 , 1 浴室
向東南
私人屋苑
雅緻裝修
望山景
6
《老張睇樓團》獨家放盤 朗屏站旁 高層開揚 兩房企理 即可收租
元朗
富來花園
|
A座 高層 1室
建築面積: 377 呎
@10,610 元
實用面積: 283 呎
@14,134 元
中原地產
售 $400 萬元
2 房 , 1 浴室
向北
私人屋苑
獨家盤
8
《老張帶睇樓》 貨真價實 yoho系列 最筍三房
元朗
Yoho Town
|
5座 中層 E室
建築面積: 684 呎
@11,038 元
實用面積: 516 呎
@14,632 元
中原地產
售 $755 萬元
3 房
向東北
私人屋苑
新鴻基
雅緻裝修
7
《老張帶睇樓》 貨真價實 73校網 搶手兩房
元朗
翠韻華庭
|
3座 中層 E室
建築面積: 570 呎
@7,684 元
實用面積: 446 呎
@9,821 元
中原地產
售 $438 萬元
已售
2 房
向西南
私人屋苑
1
2
3
提交
打開Wechat應用程式,按「發現」後,再按「掃描」, 然後掃描以下QR Code 即可追蹤28Hse Wechat 公眾號。
重設
|
取消
發送
繁體中文
簡體中文
English
預設
使用 28Hse App 瀏覽樓盤速度更快,支援瀏覽紀錄功能,並提供 App 獨有的地圖搵樓,讓搜尋樓盤更方便。