店舖 最新租屋樓盤搜尋結果
28Hse
2026-05-17
No.1 香港網上搵樓平台
Language 語言
|
會員登入
|
自定
5000 元以下
5000 元-10000 元
10000 元-15000 元
15000 元-20000 元
20000 元-40000 元
40000 元以上
面積:
建築面積
實用面積
不限
自定
300呎以下
300-500呎
500-1000呎
1000-2000呎
2000呎以上
房間數量:
不限
開放式間隔
1房
2房
3房
4房
5房 以上
不限
24小時閉路電視系統
24小時出入
不限
1年或新樓
5 年內
10 年內
15 年內
20 年內
25 年內
30 年內
20-30年
30-40年
40-50年
50年 以上
關閉
共有 115 個放租樓盤
保存搜尋條件 - [ 住宅,73校網(元朗區) (115) ]
7
黃金
分行係正樓下 即時可睇 有匙即看
9 小時前 刊登
元朗
世宙
|
第2座 中層 J室
實用面積: 425 呎
@39.5 元
美聯
租 $16,800 元
2 房 , 1 浴室
私人屋苑
長實
望市景
基本裝修
5
黃金
即租即住 有匙即看
元朗
映御
|
1座 中層 G室
實用面積: 373 呎
@37
美聯
租 $13,800 元
1 房 , 1 浴室
向北
私人屋苑
新鴻基
望開揚景
6
黃金
[真盤員]齊傢電有匙即睇,高層開揚,另外其他兩房三房租盤即睇
元朗
世宙
|
第3座 高層 D室
實用面積: 426 呎
@38.7 元
美聯物業代理有限公司
租 $16,500 元
2 房 , 1 浴室
微波爐
5
黃金
♡2房 ♡ 乾淨 ♡ 少量傢俬 ♡ 高層 ♡有匙睇
元朗
朗屏8號
|
2座 高層 A室
實用面積: 500 呎
@36
美聯物業代理有限公司
租 $18,000 元
2 房 , 1 浴室
微波爐
13
黃金
瑧頭低層露台開放式 包差管 新淨即住 月租1萬
元朗
瑧頤
|
低層 A6室
實用面積: 230 呎
@43.5 元
搵樓街有限公司
租 $10,000 元
1 房
向北
私人屋苑
新世界
望開揚景
包全屋家電
床
5
黃金
落樓有超市、巴士站,15分鐘到地鐵站
元朗
尚悅方
|
高層 B室
實用面積: 211 呎
@42.7 元
美聯物業
租 $9,000 元
私人屋苑
恒基
8
黃金
世界級景觀*向南*兩房全包價*有匙即睇*2分鐘步行到西鐵*屋苑最優質
元朗
世宙
|
第3座 高層 J室
實用面積: 425 呎
@39.5 元
美聯物業
租 $16,800 元
電磁爐
8
黃金
*真價實盤*兩房高層*乾淨企理*包差管地*有匙即睇
元朗
朗屏8號
|
2座 高層 A室
實用面積: 500 呎
@36.6 元
美聯物業
租 $18,300 元
私人屋苑
嘉華
8
黃金
巨兩房*全元朗之最*適合鍾意空間感的你*有村巴*有會所
元朗
溱柏
|
第9座 中層 D室
實用面積: 643 呎
@25.3 元
美聯物業
租 $16,300 元
私人屋苑
新世界
9
黃金
半新樓*三房入門*好租客優先
元朗
瑧頤
|
中層 A1室
實用面積: 577 呎
@26
御房置業有限公司
租 $15,000 元
3 房 , 1 浴室
私人屋苑
新世界
獨家盤
6
黃金
鎖匙盤 隨時睇樓 業主只求好租客
元朗
原築
|
2座 低層
實用面積: 511 呎
@24.5 元
御房置業有限公司
租 $12,500 元
私人屋苑
新鴻基
7
黃金
往往令人遺忘的高性價比屋苑
元朗
御景園
|
3 座 低層 A室
建築面積: 1,050 呎
@20
實用面積: 830 呎
@25.3 元
美聯物業代理有限公司
租 $21,000 元
3 房 , 2 浴室
向北
私人屋苑
雅緻裝修
包部份傢俬
全年預繳租金95折
5
黃金
即租即住 有匙即看
元朗
尚悅方
|
低層 G室
實用面積: 210 呎
@45.2 元
美聯
租 $9,500 元
開放式間隔 , 1 浴室
向東南
私人屋苑
恒基
基本裝修
床
6
黃金
即租即住 有匙即睇
元朗
尚悅方
|
高層 B室
實用面積: 211 呎
@41.7 元
御房置業有限公司
租 $8,800 元
私人屋苑
恒基
9
置頂
[真盤員]*新放盤*♡有匙即睇♡2房開揚景♡ 鄰近地鐵站♡其他兩房三房歡迎查詢♡
2 日前 刊登
元朗
世宙
|
第2座 中層 J室
實用面積: 425 呎
@38.8 元
美聯物業代理有限公司
租 $16,500 元
2 房 , 1 浴室
私人屋苑
長實
望開揚景
望市景
基本裝修
1
2
3
4
5
6
7
8
新做按揭 - P 計劃
P = 5 %
P-1.75%
按揭年利率
3.25%
實際利率
0.00%
現金回贈
2年
罰息期
銀行查詢 Tel:
27488080
更新日期: 2026-05-11
恒生銀行
新做按揭 - H 計劃
H = 2.68 %
H+1.30%
按揭年利率
3.98%
實際利率
0.00%
現金回贈
2年
罰息期
- 封頂利率: P-1.75%
銀行查詢 Tel:
27102288
更新日期: 2026-05-11
其他銀行按揭計劃
打開Wechat應用程式,按「發現」後,再按「掃描」, 然後掃描以下QR Code 即可追蹤28Hse Wechat 公眾號。
重設
|