買樓,搵樓,最新樓盤資料
28Hse
2026-05-21
No.1 香港網上搵樓平台
Language 語言
|
會員登入
|
不限
18校網(南區)
16校網(東區)
14校網(東區)
11校網(中西區)
12校網(灣仔區)
不限
38校網(深水埗區)
40校網(深水埗區)
41校網(九龍城區)
34校網(九龍城區)
35校網(九龍城區)
43校網(黃大仙區)
45校網(黃大仙區)
48校網(觀塘區)
46校網(觀塘區)
32校網(油尖旺區)
31校網(油尖旺區)
不限
70校網(屯門區)
71校網(屯門區)
72校網(元朗區)
73校網(元朗區)
74校網(元朗區)
81校網(北區)
80校網(北區)
83校網(北區)
66校網(葵青區)
64校網(葵青區)
65校網(葵青區)
88校網(沙田區)
89校網(沙田區)
91校網(沙田區)
62校網(荃灣區)
84校網(大埔區)
95校網(西貢區)
不限
96校網(離島區)
97校網(離島區)
98校網(離島區)
99校網(離島區)
不限
南區(HK4)
東區(HK3)
中西區(HK1)
灣仔區(HK2)
不限
深水埗區(KL2)
九龍城區(KL3)
黃大仙區(KL4)
觀塘區(KL5)
油尖旺區(KL1)
不限
屯門區(NT3)
元朗區(NT4)
北區(NT5)
葵青區(NT1)
沙田區(NT7)
荃灣區(NT2)
大埔區(NT6)
西貢區(NT8)
自定
200萬以下
200萬-400萬
400萬-800萬
800萬-2000萬
2000萬以上
面積:
實用面積
建築面積
不限
自定
300呎以下
300-500呎
500-1000呎
1000-2000呎
2000呎以上
房間數量:
不限
開放式間隔
1房
2房
3房
4房
5房 以上
不限
1年或新樓
5 年內
10 年內
15 年內
20 年內
25 年內
30 年內
20-30年
30-40年
40-50年
50年 以上
關閉
共有 2,472 個放售樓盤
保存搜尋條件 - [ 住宅,34校網(九龍城區) (2472) ]
10
黃金
啟德站上蓋樓皇!罕有明廁兩房!星級會所!有匙引看!
16 分鐘前 刊登
啟德
天璽天
|
1期 第5座 低層 B1室
實用面積: 454 呎
@25,771 元
利嘉閣地產有限公司
售 $1,170 萬元
2 房
私人屋苑
新鴻基
基本裝修
有露台
有會所
近大型商場
優質校網
15
黃金
啟德地王核心,一房傲視全城!入市天璽天,穩賺高產租務黃金期,「港鐵上蓋『天』字地
17 分鐘前 刊登
啟德
天璽天
|
1期 第5座 低層 B2室
實用面積: 299 呎
@25,418 元
利嘉閣地產
售 $760 萬元
1 房 , 1 浴室
私人屋苑
新鴻基
雅緻裝修
12
黃金
遊艇海景,三房套+工人套,全區最抵
36 分鐘前 刊登
啟德
Miami Quay
|
I 1座 中層 A室
實用面積: 716 呎
@24,972 元
中原地產
售 $1,788 萬元
3 房
私人屋苑
會德豐
7
黃金
【啟德主區】澐璟 — 全新海景兩房
37 分鐘前 刊登
啟德
澐璟
|
3B座 中層
實用面積: 526 呎
@24,867 元
利嘉閣地產有限公司
售 $1,308 萬元
2 房
近大型商場
16
黃金
精選賣盤|三房一套|新鴻基站上蓋物業
1 小時前 刊登
啟德
天璽天
|
1期 第5座 高層 G室
實用面積: 614 呎
@30,945 元
利嘉閣地產有限公司
售 $1,900 萬元
3 房 , 2 浴室
向北
私人屋苑
新鴻基
32
黃金
啟德精選|特色單位|複式連天台
1 小時前 刊登
啟德
Oasis Kai Tak
|
低座D座 高層 D室
實用面積: 1,197 呎
@38,329 元
利嘉閣地產有限公司
售 $4,588 萬元
3 房 , 2 浴室
VR
23
黃金
何文田太古名廈頂樓特色戶 靚裝連2個車位 有票即傾 價錢有驚喜
3 小時前 刊登
何文田
Dunbar Place
|
高層 A室
實用面積: 2,032 呎
@40,354 元
利嘉閣地產有限公司
售 $8,200 萬元
4 房 , 3 浴室
優質校網
9
黃金
喇沙利道新樓三房最抵玩呢間|唔洗2488,2280見票即收!極高層特高樓底靚裝修
5 小時前 刊登
九龍塘
傲名
|
高層 A室
實用面積: 926 呎
@26,868 元
利嘉閣地產有限公司
售 $2,488 萬元
3 房 , 3 浴室
私人屋苑
嘉里建設
4
黃金
啟德最筍1房,最後機會
6 小時前 刊登
啟德
柏蔚森
|
I 第6座 中層 K室
實用面積: 276 呎
@19,203 元
利嘉閣地產有限公司
售 $530 萬元
1 房 , 1 浴室
向西南
私人屋苑
新世界
望泳池景
8
黃金
真盤真價•有匙即睇•廳大房大•絕不反價•最筍入場咪走寶•搵盤傾價絕對幫到你
22 小時前 刊登
土瓜灣
喜築
|
中層
實用面積: 333 呎
@15,916 元
匯誠物業有限公司
售 $530 萬元
1 房 , 1 浴室
近地鐵站
12
黃金
**業主蝕讓871萬正東會所泳池山景**
1 日前 刊登
何文田
皓畋
|
9座 中層 B室
實用面積: 958 呎
@25,887 元
利嘉閣地產有限公司
售 $2,480 萬元
3 房
私人屋苑
嘉里建設
8
黃金
美聯物業信心保證✪海景2房✪34校網✪歡迎約睇
1 日前 刊登
土瓜灣
傲雲峰
|
第七座 高層
建築面積: 605 呎
@14,050 元
實用面積: 452 呎
@18,805 元
美聯物業
售 $850 萬元
2 房
私人屋苑
新世界
5
黃金
【好過買一手】有樓睇!333尺有露台特大1房!步行到土瓜灣站!
1 日前 刊登
土瓜灣
喜築
|
中層
實用面積: 333 呎
@15,916 元
新港地產代理有限公司
售 $530 萬元
1 房 , 1 浴室
優質校網
21
黃金
【高層梗廚、全場唯一可以睇樓!】新樓軀殼舊樓實用!
2 日前 刊登
紅磡
悅目
|
高層
實用面積: 423 呎
@17,730 元
捷昇置業有限公司
售 $750 萬元
2 房 , 1 浴室
近地鐵站
7
黃金
【搵我幫到你】必走盤可間三房【向東望海】真係要快
2 日前 刊登
何文田
冠德苑
|
B座 中層
實用面積: 449 呎
@12,918 元
凱樂物業有限公司
售 $580 萬元
未補地價
1 浴室
向東
居屋
望開揚景
近地鐵站
近大型商場
優質校網
1
2
3
4
5
6
7
...
165
新做按揭 - P 計劃
P = 5 %
P-1.75%
按揭年利率
3.25%
實際利率
0.00%
現金回贈
2年
罰息期
銀行查詢 Tel:
27488080
更新日期: 2026-05-11
恒生銀行
新做按揭 - H 計劃
H = 2.68 %
H+1.30%
按揭年利率
3.98%
實際利率
0.00%
現金回贈
2年
罰息期
- 封頂利率: P-1.75%
銀行查詢 Tel:
27102288
更新日期: 2026-05-11
其他銀行按揭計劃
打開Wechat應用程式,按「發現」後,再按「掃描」, 然後掃描以下QR Code 即可追蹤28Hse Wechat 公眾號。
重設
|
取消
發送
繁體中文
簡體中文
English
預設
使用 28Hse App 瀏覽樓盤速度更快,支援瀏覽紀錄功能,並提供 App 獨有的地圖搵樓,讓搜尋樓盤更方便。