No.1 香港網上搵樓平台
Language 語言
|
會員登入
|
公司牌照:
P-013072-A000
聯絡電話:
852-23626100
公司地址:
九龍紅磡寶其利街59-67號寶威大廈地下10B舖
用手機掃瞄QRCODE可查看此頁面
楊忠偉 Joey Yeung
S-408989
Tel:
852-95356885
李小姐 Ms Lee
S-246725
Tel:
852-63911259
倫志強 Alan Lun
S-344739
Tel:
852-98100976
Tel:
852-23623908
卡片
陳恩水 David Chan
E-112942
Tel:
852-61577595
卡片
王安運 Lucky Wong
E-137082
Tel:
852-97936163
卡片
廣東話
普通話
英文
朱國維 Kenny Chu
S-388499
Tel:
852-60830454
卡片
廣東話
普通話
英文
陳璟源 Martin Chan
S-215203
Tel:
852-93582838
卡片
廣東話
普通話
英文
1
自定
200萬以下
200萬-400萬
400萬-800萬
800萬-2000萬
2000萬以上
不限
自定
5000 元以下
5000 元-10000 元
10000 元-15000 元
15000 元-20000 元
20000 元-40000 元
40000 元以上
不限
18校網(南區)
16校網(東區)
14校網(東區)
11校網(中西區)
12校網(灣仔區)
不限
38校網(深水埗區)
40校網(深水埗區)
41校網(九龍城區)
34校網(九龍城區)
35校網(九龍城區)
43校網(黃大仙區)
45校網(黃大仙區)
48校網(觀塘區)
46校網(觀塘區)
32校網(油尖旺區)
31校網(油尖旺區)
不限
70校網(屯門區)
71校網(屯門區)
72校網(元朗區)
73校網(元朗區)
74校網(元朗區)
81校網(北區)
80校網(北區)
83校網(北區)
66校網(葵青區)
64校網(葵青區)
65校網(葵青區)
88校網(沙田區)
89校網(沙田區)
91校網(沙田區)
62校網(荃灣區)
84校網(大埔區)
95校網(西貢區)
不限
96校網(離島區)
97校網(離島區)
98校網(離島區)
99校網(離島區)
不限
南區(HK4)
東區(HK3)
中西區(HK1)
灣仔區(HK2)
不限
深水埗區(KL2)
九龍城區(KL3)
黃大仙區(KL4)
觀塘區(KL5)
油尖旺區(KL1)
不限
屯門區(NT3)
元朗區(NT4)
北區(NT5)
葵青區(NT1)
沙田區(NT7)
荃灣區(NT2)
大埔區(NT6)
西貢區(NT8)
自定
300呎以下
300-500呎
500-1000呎
1000-2000呎
2000呎以上
房間數量:
不限
開放式間隔
1房
2房
3房
4房
5房 以上
不限
24小時閉路電視系統
24小時出入
不限
1年或新樓
5 年內
10 年內
15 年內
20 年內
25 年內
30 年內
20-30年
30-40年
40-50年
50年 以上
委託放盤給代理(傳送電郵至代理負責人)
共有 100 個放售樓盤
8
罕有特色平台,豪華裝修!即買即收租,幫你慳錢慳時間
紅磡
黃埔新村
|
可榮樓(Q座) 低層
建築面積: 550 呎
@9,600 元
實用面積: 401 呎
@13,167 元
富恒地產
售 $528 萬元
2 房 , 1 浴室
優質校網
10
"十年難得一見、千年難得一遇"兩房兩廁罕有至極!一定冇買錯
紅磡
半島豪庭
|
3座 中層
建築面積: 983 呎
@13,917 元
實用面積: 739 呎
@18,512 元
富恒地產
售 $1,368 萬元
2 房 , 2 浴室
有會所
13
**實盤**即約即睇,罕有3房海景,本週必走
土瓜灣
翔龍灣
|
6 座 中層
建築面積: 846 呎
@12,411 元
實用面積: 616 呎
@17,045 元
富恒地產
售 $1,050 萬元
3 房 , 2 浴室
私人屋苑
恒基
望開揚景
望海景
16
質數、品質!海濱南岸中層城市夜景!完美配合丶最靚單位最筍價格
紅磡
海濱南岸
|
4座 中層
建築面積: 770 呎
@12,597 元
實用面積: 590 呎
@16,441 元
富恒地產
售 $970 萬元
3 房 , 2 浴室
近大型商場
3
肯定最平高層10樓以上內園,不是頂樓!好老實沒有裝修!
黃埔
黃埔花園
|
第二期 9座 高層
建築面積: 469 呎
@12,537 元
實用面積: 389 呎
@15,116 元
富恒地產
售 $588 萬元
2 房 , 1 浴室
優質校網
10
*世一景觀*亂世尋寶好時機!保證最平最正海景!你最好選擇、贏家就是你!
18 小時前 刊登
紅磡
海逸豪園
|
綠庭軒 1座 高層
建築面積: 1,067 呎
@14,058 元
實用面積: 854 呎
@17,564 元
富恒地產
售 $1,500 萬元
4 房 , 2 浴室
豪華裝修
6
樓齡10年 高層梗廚兩房
紅磡
悅目
|
高層 C室
實用面積: 423 呎
@17,730 元
富恒地產
售 $750 萬元
2 房 , 1 浴室
單幢式大廈
長實
雅緻裝修
望開揚景
近地鐵站
優質校網
3
自成一角 寧靜地段 高層開揚兩房
灣仔
海華苑
|
1座 高層 D室
建築面積: 471 呎
@13,907 元
實用面積: 343 呎
@19,096 元
富恒地產
售 $655 萬元
2 房 , 1 浴室
私人屋苑
望山景
望開揚景
優質校網
近地鐵站
16
紅磡步行7分鐘到地鐵|獨立廚房變身「煮飯小天地」採光好到隔籬屋眼紅,年輕人快霸位
2 日前 刊登
紅磡
悅目
|
高層
實用面積: 423 呎
@17,730 元
富恒地產
售 $750 萬元
2 房 , 1 浴室
近地鐵站
11
38年樓齡,靚裝修靚園景,面積大,房夠大,90%用家最愛
2 日前 刊登
紅磡
寶怡大廈
|
高層
建築面積: 461 呎
@9,978 元
實用面積: 385 呎
@11,948 元
富恒地產
售 $460 萬元
2 房 , 1 浴室
優質校網
10
最平最靚仔開放式!對流露台!低預算可高要求的選擇
2 日前 刊登
紅磡
御悅
|
高層
建築面積: 370 呎
@9,405 元
實用面積: 252 呎
@13,810 元
富恒地產
售 $348 萬元
開放式間隔 , 1 浴室
私人屋苑
洋樓
單幢式大廈
信和
豪華裝修
近大型商場
優質校網
1
位置佳 中層兩房 間隔四正實用
灣仔
利文樓
|
中層 B室
建築面積: 574 呎
@13,275 元
實用面積: 476 呎
@16,008 元
富恒地產
售 $762 萬元
2 房 , 1 浴室
單幢式大廈
望開揚景
雅緻裝修
近地鐵站
優質校網
6
[聯盛大廈] 租金持續高企,自己做業主好過年年比人加租,
紅磡
聯盛大廈
|
燕安閣 低層
實用面積: 278 呎
@10,791 元
富恒地產
售 $300 萬元
2 房 , 1 浴室
私人屋苑
單幢式大廈
洋樓
望市景
雅緻裝修
12
『平霸之選』 預算唔高想買最大兩房、呢間非你莫熟!精選推介!
4 日前 刊登
黃埔
黃埔花園
|
第十一期 4座 低層
建築面積: 597 呎
@10,687 元
實用面積: 505 呎
@12,634 元
富恒地產
售 $638 萬元
2 房 , 1 浴室
優質校網
6
唔好睇漏呢間筍盤,香港人最愛的開揚大兩房! 預算唔高又想買榮字,呢間非你莫熟!
紅磡
黃埔新村
|
佳榮樓(N座) 中層
建築面積: 550 呎
@10,091 元
實用面積: 401 呎
@13,840 元
富恒地產
售 $555 萬元
2 房 , 1 浴室
優質校網
1
2
3
4
5
6
7
提交
打開Wechat應用程式,按「發現」後,再按「掃描」, 然後掃描以下QR Code 即可追蹤28Hse Wechat 公眾號。
重設
|
取消
發送
繁體中文
簡體中文
English
預設
使用 28Hse App 瀏覽樓盤速度更快,支援瀏覽紀錄功能,並提供 App 獨有的地圖搵樓,讓搜尋樓盤更方便。