雍明苑 #3849292 售盤樓盤詳細資料

樓盤編號# 3849292
物業編號: SA450105 (代理提供)

將軍澳 雍明苑 [代理盤]
B座 低層 (1-10/26樓) 18室
(凱樂物業)將軍澳最新居屋王,近期最平,睇岩可議

1. 最齊樓盤: 只要於市場上放售中,而非假盤/已售盤,都可以帶你去睇
2. 最多選擇: 專營綠表市場,多年深耕居屋公屋,買賣流程、各區戶型最熟
3. 最會講價: 還價係你既權利,傾價係我地責任,無論你還咩價,我地都會盡力幫你試
4. 最好服務:一站式轉介律師,銀行,單位執漏驗樓師父,水電煤申請,買 ...

住宅
居屋
黃金置頂盤
15 小時前 刊登
瀏覽人次#141
有景觀
有裝修
望市景
基本裝修
刊登:2026-05-15 | 更新:2026-05-15
電話 QRCode
售價
售 $420 萬元
未補地價
按揭每月供款
首期 $126 萬元, 按揭成數 70%
按揭利率 3%, 供款年期 25年
*以上價錢只供參考
實用面積
372 平方呎
呎價: @11,290 元
地區屋苑
雍明苑
新界 將軍澳
座數及單位: B座 低層 (1-10/26樓) 18室
屋苑樓齡: 5 年
單位樓層
低層
房間及浴室
1 房 1 浴室
小學校網
中學校網
物業地址
至善街5號
播道書院, 至善街( 巴士站 )
2分鐘 步行
寶盈花園, 唐俊街( 巴士站 )
3分鐘 步行
寶盈花園( 巴士站 )
4分鐘 步行

地產代理公司資料

公司地址: 九龍長沙灣香港中心31/F., 3109號舖
公司牌照號碼: C-102307
售盤: 117
凱樂物業有限公司

放盤聯絡人

羅國豪 Louis Law   卡片

代理個人牌照號碼: E-481283
廣東話    普通話    英文

雍明苑 其他單位

物業地址 面積 成交價錢 盈利/蝕讓
雍明苑 | B座 2樓 9室
2026-04-27
註冊處成交
實382呎
$400 萬元
@ $10,471
+ 52.6%
雍明苑 | A座 20樓 13室
2026-04-16
註冊處成交
實384呎
$450 萬元
@ $11,719
+ 44.6%
雍明苑 | B座 26樓 12室
2026-04-14
註冊處成交
實382呎
$461 萬元
@ $12,068
+ 53.9%
2026-04-08
市場成交
實382呎
$400 萬元
@ $10,471
-
2026-03-24
市場成交
--
$461 萬元
-
雍明苑 | B座 1樓 33室
2026-03-17
註冊處成交
實377呎
$370 萬元
@ $9,814
+ 50.7%
雍明苑 | B座 14樓 4室
2026-03-13
註冊處成交
實568呎
$655 萬元
@ $11,532
+ 51.5%
雍明苑 | B座 2樓 14室
2026-03-13
註冊處成交
實382呎
$399 萬元
@ $10,445
+ 56.5%
雍明苑 | B座 7樓 29室
2026-03-10
註冊處成交
實372呎
$420 萬元
@ $11,290
+ 43.2%
2026-02-26
市場成交
--
$370 萬元
-
注意事項
即使你對樓盤有多大興趣,在與放盤人見面前,不要先付任何訂金或費用。慎防網上騙子。
為了減少樓盤的不實情況,我們會對代理人身份及公司會進行 100% 核實。如發現樓盤有違規情況,可使用上面的投訴表單,我們的管理員會進行處理,你亦可致電 Tel: 21112777 EAA (地產代理監管局) 投訴 ,我們會配合 EAA 的每一宗案件。