Ping Yan Court, Flat 17, 6/F, Block C

Tin Shui Wai No.65 Ping Ha Road

Unit Information

Block:
Block C
Saleable area:
377ft²
Transactions:
2

Records

2026-05-14

Sold Price
HKD$3.28 M
Unit Price
$8,700
Transaction Format
Land Registry
Profit
+79%
Prev Date
2018-12-06

2018-12-06

Sold Price
HKD$1.83 M
Unit Price
$4,859
Transaction Format
Land Registry