Gold Coast Bay, Flat J, 8/F, Tower 5 (5b)

Tuen Mun Castle Peak Road Castle Peak Road

Unit Information

State:
Phase 1
Block:
Tower 5 (5b)
Saleable area:
215ft²
Bedroom:
STUDIO Rooms
Transactions:
2

Records

2026-05-08

Sold Price
HKD$2.5 M
Unit Price
$11,628
Transaction Format
Land Registry
Profit
+24.9%
Prev Date
2024-08-06

2024-08-06

Sold Price
HKD$2 M
Unit Price
$9,307
Transaction Format
Land Registry