The Pavilia Farm, Flat D, 19/F, Tower 8 (8a)

Tai Wai 18 Che Kung Miu Road

Unit Information

State:
The Pavilia Farm Iii
Block:
Tower 8 (8a)
Saleable area:
847ft²
Bedroom:
3 Rooms
Transactions:
2

Records

2026-05-13

Sold Price
HKD$21.2 M
Unit Price
$25,028
Transaction Format
Land Registry
Profit
+26.2%
Prev Date
2021-06-25

2021-06-25

Sold Price
HKD$16.8 M
Unit Price
$19,832
Transaction Format
Land Registry