The Pavilia Farm, Flat C, 28/F, Tower 8 (8a)

Tai Wai 18 Che Kung Miu Road

Unit Information

State:
The Pavilia Farm Iii
Block:
Tower 8 (8a)
Saleable area:
822ft²
Bedroom:
3 Rooms
Transactions:
2

Records

2026-05-19

Sold Price
HKD$22.5 M
Unit Price
$27,372
Transaction Format
Land Registry
Profit
+14.5%
Prev Date
2021-06-25

2021-06-25

Sold Price
HKD$19.66 M
Unit Price
$23,914
Transaction Format
Land Registry