The Pavilia Farm, Flat F, 28/F, Tower 8 (8a)

Tai Wai 18 Che Kung Miu Road

Unit Information

State:
The Pavilia Farm Iii
Block:
Tower 8 (8a)
Saleable area:
473ft²
Bedroom:
2 Rooms
Transactions:
2

Records

2026-05-21

Sold Price
HKD$11.12 M
Unit Price
$23,516
Transaction Format
Land Registry
Profit
+16%
Prev Date
2021-06-25

2021-06-25

Sold Price
HKD$9.59 M
Unit Price
$20,277
Transaction Format
Land Registry