| State: | The Pavilia Farm Iii |
| Block: | Tower 1 (1b) |
| Saleable area: | 772ft² |
| Bedroom: | 3 Rooms |
| Transactions: | 2 |
| Sold Price |
HKD$17.76 M
|
| Unit Price |
$23,000
|
| Transaction Format |
Land Registry
|
| Profit |
+14.1%
|
| Prev Date |
2021-06-21
|
| Sold Price |
HKD$15.56 M
|
| Unit Price |
$20,154
|
| Transaction Format |
Land Registry
|