The Pavilia Farm, Flat C, 12/F, Tower 1 (1b)

Tai Wai 18 Che Kung Miu Road

Unit Information

State:
The Pavilia Farm Iii
Block:
Tower 1 (1b)
Saleable area:
534ft²
Bedroom:
2 Rooms
Transactions:
2

Records

2026-05-12

Sold Price
HKD$11.74 M
Unit Price
$21,985
Transaction Format
Land Registry
Profit
+10.7%
Prev Date
2021-07-08

2021-07-08

Sold Price
HKD$10.6 M
Unit Price
$19,856
Transaction Format
Land Registry