The Pavilia Farm, Flat D, 41/F, Tower 1 (1b)

Tai Wai 18 Che Kung Miu Road

Unit Information

State:
The Pavilia Farm Iii
Block:
Tower 1 (1b)
Saleable area:
456ft²
Bedroom:
2 Rooms
Transactions:
2

Records

2026-05-18

Sold Price
HKD$11.58 M
Unit Price
$25,401
Transaction Format
Land Registry
Profit
+15.9%
Prev Date
2021-06-30

2021-06-30

Sold Price
HKD$9.99 M
Unit Price
$21,912
Transaction Format
Land Registry