The Pavilia Farm, Flat C, 48/F, Tower 1 (1b)

Tai Wai 18 Che Kung Miu Road

Unit Information

State:
The Pavilia Farm Iii
Block:
Tower 1 (1b)
Saleable area:
534ft²
Bedroom:
2 Rooms
Transactions:
2

Records

2026-05-20

Sold Price
HKD$14.4 M
Unit Price
$26,970
Transaction Format
Land Registry
Profit
+18.3%
Prev Date
2021-07-08

2021-07-08

Sold Price
HKD$12.18 M
Unit Price
$22,807
Transaction Format
Land Registry