The Pavilia Farm, Flat E, 42/F, Tower 1 (1a)

Tai Wai 18 Che Kung Miu Road

Unit Information

State:
The Pavilia Farm Iii
Block:
Tower 1 (1a)
Saleable area:
473ft²
Bedroom:
2 Rooms
Transactions:
2

Records

2026-05-18

Sold Price
HKD$12.48 M
Unit Price
$26,378
Transaction Format
Land Registry
Profit
+14.2%
Prev Date
2021-07-07

2021-07-07

Sold Price
HKD$10.93 M
Unit Price
$23,097
Transaction Format
Land Registry