Siu On Court, Flat 7, 14/F, Ting Hei House--block C

Tuen Mun No.2 Tuen Hing Road

Unit Information

Block:
Ting Hei House--block C
Gross area:
Gross 672ft²
Bedroom:
2 Rooms
Transactions:
2

Records

2026-05-20

Sold Price
HKD$3.9 M
Building Unit Price
$5,804
Transaction Format
Land Registry
Profit
+14%
Prev Date
2025-12-02

2025-12-02

Sold Price
HKD$3.42 M
Building Unit Price
$5,089
Transaction Format
Land Registry