No: 2025050501 (by agent)
| Mobile QRCode |
|
| Monthly Rental |
Lease HKD$4,600
|
| Rental Price includes |
Gov tax, management fee
|
| Saleable Area |
140 ft²
Unit Price: @32.9
|
| Estate |
Fook Wing Street
Kowloon Sham Shui Po
|
| Floor zone |
High Floor
|
| Room and Bathroom |
1 Bedroom
1 Bathroom
|
| Address |
No.52
|