Lai Tsui Court, Flat 5, 9/F, Block 3

Cheung Sha Wan 608 Lai Chi Kok Rd

Unit Information

Block:
Block 3
Saleable area:
184ft²
Transactions:
2

Records

2026-04-30

Sold Price
HKD$1.48 M
Unit Price
$8,043
Transaction Format
Land Registry
Profit
+38.2%
Prev Date
2019-10-14

2019-10-14

Sold Price
HKD$1.07 M
Unit Price
$5,818
Transaction Format
Land Registry