Hollywood Garden, Flat B, 1/F, Hollywood Garden

Sheung Wan No.222 Hollywood Road

Unit Information

Block:
Hollywood Garden
Gross area:
Gross 613ft²
Transactions:
2

Records

2026-04-02

Sold Price
HKD$8.95 M
Building Unit Price
$14,600
Transaction Format
Land Registry
Profit
+5.3%
Prev Date
2025-03-11

2025-03-11

Sold Price
HKD$8.5 M
Building Unit Price
$13,866
Transaction Format
Land Registry
Profit
+295.3%
Prev Date
2006-05-17