Grand Mayfair, Flat B2, 8/F, Tower 6 Grand Mayfair I

Yuen Long No.29 Kam Ho Road

Unit Information

State:
Grand Mayfair I
Block:
Tower 6 Grand Mayfair I
Saleable area:
547ft²
Transactions:
3

Records

2026-05-11

Sold Price
HKD$8.99 M
Unit Price
$16,435
Transaction Format
Land Registry
Loss
-9.2%
Prev Date
2025-05-02

2025-05-02

Sold Price
HKD$9.9 M
Unit Price
$18,105
Transaction Format
Land Registry
Loss
--
Prev Date
2022-05-23

2022-05-23

Sold Price
HKD$9.9 M
Unit Price
$18,105
Transaction Format
Land Registry