The Pavilia Farm, Flat A, 21/F, Tower 8 (8b)

Tai Wai 18 Che Kung Miu Road

Unit Information

State:
The Pavilia Farm Iii
Block:
Tower 8 (8b)
Saleable area:
797ft²
Bedroom:
3 Rooms
Transactions:
2

Records

2026-05-07

Sold Price
HKD$19 M
Unit Price
$23,837
Transaction Format
Land Registry
Profit
+13.3%
Prev Date
2021-06-22

2021-06-22

Sold Price
HKD$16.77 M
Unit Price
$21,040
Transaction Format
Land Registry