The Pavilia Farm, Flat B, 25/F, Tower 8 (8b)

Tai Wai 18 Che Kung Miu Road

Unit Information

State:
The Pavilia Farm Iii
Block:
Tower 8 (8b)
Saleable area:
509ft²
Bedroom:
2 Rooms
Transactions:
2

Records

2026-05-18

Sold Price
HKD$14.25 M
Unit Price
$27,996
Transaction Format
Land Registry
Profit
+25.7%
Prev Date
2021-06-25

2021-06-25

Sold Price
HKD$11.34 M
Unit Price
$22,281
Transaction Format
Land Registry