The Pavilia Farm, Flat D, 30/F, Tower 8 (8b)

Tai Wai 18 Che Kung Miu Road

Unit Information

State:
The Pavilia Farm Iii
Block:
Tower 8 (8b)
Saleable area:
472ft²
Bedroom:
2 Rooms
Transactions:
2

Records

2026-05-19

Sold Price
HKD$12.22 M
Unit Price
$25,888
Transaction Format
Land Registry
Profit
+26.7%
Prev Date
2021-06-29

2021-06-29

Sold Price
HKD$9.65 M
Unit Price
$20,439
Transaction Format
Land Registry