The Pavilia Farm, Flat D, 21/F, Tower 1 (1a)

Tai Wai 18 Che Kung Miu Road

Unit Information

State:
The Pavilia Farm Iii
Block:
Tower 1 (1a)
Saleable area:
307ft²
Bedroom:
1 Room
Transactions:
2

Records

2026-05-15

Sold Price
HKD$7.59 M
Unit Price
$24,736
Transaction Format
Land Registry
Loss
-2.4%
Prev Date
2021-07-08

2021-07-08

Sold Price
HKD$7.78 M
Unit Price
$25,342
Transaction Format
Land Registry