Monterey #3854576 售盤樓盤詳細資料

樓盤編號# 3854576
物業編號: M251641311 (代理提供)

將軍澳 Monterey [代理盤]
獨家車位 火熱發售 最後機會(對上成交$186萬)

搵樓盤搵大行【有保證又安心】盤源多又齊
【上市公司1200】團隊區內十多廿年經驗
【水電煤住戶證等雜項服務一條龍幫您處理好】
搵我地自然幫您搵齊盤慢慢同您睇樓
客人開心滿意我地自然有成功感【一定幫到您手】
將軍澳至強團隊為您細心服務
24小時ON CALL 請即預約睇樓
一個電話OR一個WHATSA ...

車位
工商車位
住宅車位
會德豐
黃金置頂盤
4 日前 刊登
瀏覽人次#116
獨家盤
刊登:2026-05-19 | 更新:2026-05-19
電話 QRCode
售價
售 $169 萬元
按揭每月供款
首期 $51 萬元, 按揭成數 70%
按揭利率 3%, 供款年期 15年
*以上價錢只供參考
地區屋苑
Monterey
新界 將軍澳
屋苑樓齡: 8 年
小學校網
中學校網
物業地址
唐俊街23號

地產代理公司資料

公司地址: 將軍澳唐德街1號將軍澳廣場2樓2-002號舖
公司牌照號碼: C-000982
售盤: 114 租盤: 9
美聯物業代理有限公司

放盤聯絡人

馬少杰 Kit Ma   卡片

代理個人牌照號碼: S-567519

Monterey 其他單位

物業地址 面積 成交價錢 盈利/蝕讓
2026-05-13
註冊處成交
實565呎
$1,000 萬元
@ $17,699
+ 32.6%
2026-05-12
註冊處成交
實789呎
$1,728 萬元
@ $21,901
- 24.2%
2026-05-05
市場成交
2房
實565呎
$1,000 萬元
@ $17,699
-
2026-04-24
註冊處成交
實668呎
$1,280 萬元
@ $19,162
+ 23.8%
2026-04-20
註冊處成交
實372呎
$638 萬元
@ $17,151
+ 26.8%
2026-04-14
註冊處成交
實364呎
$630 萬元
@ $17,308
- 20.1%
2026-04-10
註冊處成交
實352呎
$615 萬元
@ $17,472
- 24.8%
2026-04-10
市場成交
3房
實668呎
$1,280 萬元
@ $19,162
-
2026-04-08
註冊處成交
實558呎
$980 萬元
@ $17,563
+ 26.1%
2026-03-24
市場成交
1房
露台
實372呎
$638 萬元
@ $17,151
-
注意事項
即使你對樓盤有多大興趣,在與放盤人見面前,不要先付任何訂金或費用。慎防網上騙子。
為了減少樓盤的不實情況,我們會對代理人身份及公司會進行 100% 核實。如發現樓盤有違規情況,可使用上面的投訴表單,我們的管理員會進行處理,你亦可致電 Tel: 21112777 EAA (地產代理監管局) 投訴 ,我們會配合 EAA 的每一宗案件。