永利中心 #3855001 售盤樓盤詳細資料

樓盤編號# 3855001
物業編號: Dia486 (代理提供)

柴灣 永利中心 [代理盤]
A座 低層 (6-15/24樓) A3室
精美裝修,景觀開揚,鄰近港鐵!

實用面積單位呎價13,307港元/呎,建築面積單位呎價9,110港元/呎,真係性價比高呀!呢度交通方便,生活配套齊全,附近仲有多間名校,小學校網16同中學校網東區,小朋友上學都好方便!而且永利中心總共有452個單位,分佈喺3座大廈入面,住得舒適又安心。快啲嚟睇樓啦,唔好錯過咁靚嘅單位喇!

住宅
私人屋苑
普通盤
3 日前 刊登
瀏覽人次#154
有裝修
有景觀
雅緻裝修
望園景
刊登:2026-05-19 | 更新:2026-05-19
電話 QRCode
售價
售 $338 萬元
按揭每月供款
首期 $101 萬元, 按揭成數 70%
按揭利率 3%, 供款年期 25年
*以上價錢只供參考
建築面積
371 平方呎
呎價: @9,111 元
實用面積
254 平方呎
呎價: @13,307 元
地區屋苑
永利中心
香港島 柴灣
座數及單位: A座 低層 (6-15/24樓) A3室
屋苑樓齡: 44 年
單位樓層
低層
房間及浴室
1 房
小學校網
中學校網
物業地址
柴灣道 333 號
怡泰街( 巴士站 )
1分鐘 步行
環翠商場, 柴灣道( 巴士站 )
1分鐘 步行
怡泰街, 柴灣道( 巴士站 )
1分鐘 步行

地產代理公司資料

公司地址: 香港柴灣杏花邨杏花新城西翼1樓140號舖
公司牌照號碼: C-000227
售盤: 22
中原地產代理有限公司

放盤聯絡人

陳立志 Eric Chan 卡片

代理個人牌照號碼: S-281938

鄭俊輝 Paul Cheng 卡片

代理個人牌照號碼: E-228398
廣東話    普通話    英文

永利中心 其他單位

物業地址 面積 成交價錢 盈利/蝕讓
永利中心 | C座 13樓 C1室
2026-04-30
註冊處成交
1房
建368呎
$303 萬元
@ $8,234
+ 209.2%
永利中心 | A座 7樓 A2室
2026-04-22
註冊處成交
1房
建396呎
$308 萬元
@ $7,778
+ 271.1%
永利中心 | A座 16樓 A5室
2026-04-10
註冊處成交
1房
建368呎
$380 萬元
@ $10,326
-
永利中心 | B座 6樓 B7室
2026-03-19
註冊處成交
實270呎
$318 萬元
@ $11,778
- 14.1%
永利中心 | A座 22樓 A2室
2026-02-20
註冊處成交
1房
建396呎
$310 萬元
@ $7,828
-
永利中心 | B座 18樓 B7室
2026-02-16
註冊處成交
1房
實270呎
$276.5 萬元
@ $10,241
+ 198.9%
永利中心 | B座 19樓 B5室
2026-02-13
註冊處成交
實316呎
$365 萬元
@ $11,551
- 31.5%
永利中心 | C座 12樓 C6室
2026-02-13
註冊處成交
1房
建371呎
$300 萬元
@ $8,086
+ 145.3%
永利中心 | B座 7樓 B3室
2026-01-20
註冊處成交
實254呎
$400 萬元
@ $15,748
+ 122.2%
永利中心 | A座 13樓 A7室
2026-01-12
註冊處成交
1房
實254呎
$276 萬元
@ $10,866
-
注意事項
即使你對樓盤有多大興趣,在與放盤人見面前,不要先付任何訂金或費用。慎防網上騙子。
為了減少樓盤的不實情況,我們會對代理人身份及公司會進行 100% 核實。如發現樓盤有違規情況,可使用上面的投訴表單,我們的管理員會進行處理,你亦可致電 Tel: 21112777 EAA (地產代理監管局) 投訴 ,我們會配合 EAA 的每一宗案件。