SAVANNAH #3842600 售盤樓盤詳細資料

樓盤編號# 3842600
物業編號: M250575232 (代理提供)

將軍澳 SAVANNAH [代理盤]
3B座 中層 (2-12/25樓) B室
將軍澳Savannah 3B座 中層實用2房 享優質社區

歡迎來到將軍澳Savannah 3B座中層B室! 呢個478呎既寬敞2房2廳1浴室單位,絕對係您搵緊既理想家園。
成交樓齡只有8.9年,屬於校網95區域,對有小朋友既家庭嚟講係個優選。 單位售價$1080萬,性價比相當吸引,係將軍澳社區入面既搶手盤。
屋苑設施完善 ,配備優雅會所同室外泳池,住戶可以 ...

住宅
私人屋苑
會德豐
普通盤
2 日前 刊登
瀏覽人次#46
有景觀
望山景
望開揚景
望河景
刊登:2026-05-10 | 更新:2026-05-10
電話 QRCode
售價
售 $1,080 萬元
按揭每月供款
首期 $324 萬元, 按揭成數 70%
按揭利率 3%, 供款年期 25年
*以上價錢只供參考
實用面積
478 平方呎
呎價: @22,594 元
地區屋苑
SAVANNAH 大廈
新界 將軍澳
座數及單位: 大廈 3B座 中層 (2-12/25樓) B室
屋苑樓齡: 8 年
座向(客廳)
單位樓層
中層
房間及浴室
2 房
小學校網
中學校網
物業地址
至善街3號
播道書院, 至善街( 巴士站 )
1分鐘 步行
寶盈花園, 唐俊街( 巴士站 )
3分鐘 步行
寶盈花園, 寶邑路( 巴士站 )
5分鐘 步行

地產代理公司資料

公司地址: 將軍澳唐德街1號將軍澳廣場2樓2-002號舖
公司牌照號碼: C-000982
售盤: 178 租盤: 35
美聯物業代理有限公司

放盤聯絡人

潘瑞霖 Benny Pan   卡片

代理個人牌照號碼: S-524828
廣東話    普通話    英文

張薇 Mei Zhang

代理個人牌照號碼: S-702595

許文蘭 Tina Hui   卡片

代理個人牌照號碼: S-670768
廣東話    普通話    英文

黃子超 Matthew Wong   卡片

代理個人牌照號碼: E-409979

SAVANNAH 其他單位

物業地址 面積 成交價錢 盈利/蝕讓
2026-05-08
市場成交
2房
實487呎
$860 萬元
@ $17,659
-
2026-04-28
註冊處成交
實478呎
$880 萬元
@ $18,410
+ 2.3%
2026-04-24
註冊處成交
實748呎
$1,375 萬元
@ $18,382
+ 39.5%
2026-04-24
註冊處成交
實439呎
$745 萬元
@ $16,970
+ 41.9%
2026-04-24
市場成交
3房
實680呎
$1,200 萬元
@ $17,647
-
2026-04-24
市場成交
3房
實747呎
$1,347 萬元
@ $18,032
-
2026-04-17
註冊處成交
實487呎
$776 萬元
@ $15,934
+ 29.4%
2026-04-17
市場成交
2房
實478呎
$880 萬元
@ $18,410
-
2026-04-14
註冊處成交
實711呎
$1,200 萬元
@ $16,878
+ 8.3%
2026-04-02
市場成交
2房
實487呎
$776 萬元
@ $15,934
-
注意事項
即使你對樓盤有多大興趣,在與放盤人見面前,不要先付任何訂金或費用。慎防網上騙子。
為了減少樓盤的不實情況,我們會對代理人身份及公司會進行 100% 核實。如發現樓盤有違規情況,可使用上面的投訴表單,我們的管理員會進行處理,你亦可致電 Tel: 21112777 EAA (地產代理監管局) 投訴 ,我們會配合 EAA 的每一宗案件。