No: R-004385 (by agent)
| Mobile QRCode |
|
| Monthly Rental |
Lease HKD$17,000
|
| Rental Price includes |
Gov tax, management fee
|
| Saleable Area |
267 ft²
Unit Price: @63.7
|
| Estate |
Appartment
Kowloon Hung Hom
Block and Unit: B
|
| Direction (Living Room) |
North west
|
| Floor zone |
High Floor
|
| Room and Bathroom |
1 Bedroom
|
| Kitchen type |
Open Kitchen
|
| Address |
No.26 Ko Shan Road
|