No: Cdcd3434 (by agent)
| Mobile QRCode |
|
| Monthly Rental |
Lease HKD$330,000
|
| Saleable Area |
4,384 ft²
Unit Price: @75.3
|
| Estate |
9 Braga Circuit
Kowloon Ho Man Tin
|
| Rental Start Date |
Rental Available now
|
| Room and Bathroom |
4 Bedrooms
|
| Kitchen type |
Separate Kitchen
|
| Address |
9 Braga Circuit
|