No: MS16202611 (by agent)
| Mobile QRCode |
|
| Monthly Rental |
Lease HKD$8,300
|
| Rental Price includes |
Gov tax, management fee
|
| Saleable Area |
160 ft²
Unit Price: @51.9
|
| Estate |
Old Mansion
Kowloon San Po Kong
Block and Unit: low-rise
|
| Floor zone |
Low Floor
|
| Room and Bathroom |
1 Bedroom
1 Bathroom
|
| Address |
Choi Hung Road 10-36
|