| Permit: | 1980 Yr. |
| Management Company: | MTR Property Management Limited |
| Address | Area | Price Sold/Leased | Profit/Loss |
|---|---|---|---|
|
World Wide House
|
Low, World-wide House
2020-09-17 Market Info |
Gross 487ft² |
Leased
HKD$73,000
@
$150
|
- |
|
World Wide House
|
Low, World-wide House
2020-09-17 Market Info |
Gross 488ft² |
Leased
HKD$72,000
@
$148
|
- |
|
World Wide House
|
Low, World-wide House
2020-09-17 Market Info |
Gross 300ft² |
Leased
HKD$30,000
@
$100
|
- |
|
World Wide House
|
Flat 1, High, World-wide House
2020-08-31 Market Info |
Gross 2,472ft² |
Leased
HKD$123,600
@
$50
|
- |
|
World Wide House
|
World Wide House
2020-08-22 Market Info |
Gross 323ft² |
Leased
HKD$25,500
@
$79
|
- |
|
World Wide House
|
High, World-wide House
2020-08-18 Market Info |
Gross 2,472ft² |
Leased
HKD$163,152
@
$66
|
- |
|
World Wide House
|
Flat 05-06, Middle, World-wide House
2020-08-17 Market Info |
Gross 7,139ft² |
Leased
HKD$414,062
@
$58
|
- |
|
World Wide House
|
Middle, World-wide House
2020-08-17 Market Info |
Gross 7,139ft² |
Leased
HKD$399,784
@
$56
|
- |
|
World Wide House
|
World Wide House
2020-06-26 Market Info |
Gross 379ft² |
Leased
HKD$33,800
@
$89
|
- |
|
World Wide House
|
World Wide House
2020-06-19 Market Info |
Gross 200ft² |
Leased
HKD$10,200
@
$51
|
- |