| Permit: | 1989 Yr. |
| Management Company: | Sino Property Services |
| Address | Area | Price Sold/Leased | Profit/Loss |
|---|---|---|---|
|
Hewlett Centre
|
Flat 17, Hewlett Ctr
2021-01-05 Land Registry |
Gross 1,293ft² |
HKD$6.8 M
@
$5,259
|
- |
|
Hewlett Centre
|
Flat 01, Hewlett Centre
2020-12-10 Land Registry |
Gross 4,384ft² |
HKD$17.5 M
@
$3,992
|
- |
|
Hewlett Centre
|
Flat 4, Hewlett Ctr
2020-10-12 Land Registry |
Gross 1,266ft² |
HKD$7.8 M
@
$6,161
|
- |
|
Hewlett Centre
|
Low, Hewlett Centre
2020-09-07 Market Info |
Gross 2,626ft² |
HKD$14.44 M
@
$5,500
|
- |
|
Hewlett Centre
|
Flat 07, Hewlett Centre
2020-08-24 Land Registry |
Gross 1,775ft² |
HKD$9.98 M
@
$5,623
|
- |
|
Hewlett Centre
|
Flat 5, Hewlett Ctr
2020-06-12 Land Registry |
Gross 1,742ft² |
HKD$9.45 M
@
$5,425
|
- |
|
Hewlett Centre
|
Flat 13, Hewlett Ctr
2020-05-28 Land Registry |
Gross 1,060ft² |
HKD$5.62 M
@
$5,300
|
- |
|
Hewlett Centre
|
Flat 05, Hewlett Centre
2020-03-23 Land Registry |
Gross 1,742ft² |
HKD$9.43 M
@
$5,413
|
- |
|
Hewlett Centre
|
Flat D61, Low, Hewlett Ctr
2020-02-27 Market Info |
Gross 139ft² |
HKD$1.56 M
@
$11,223
|
- |
|
Hewlett Centre
|
Flat 5, Hewlett Ctr
2020-02-17 Land Registry |
Gross 1,742ft² |
HKD$9.43 M
@
$5,413
|
- |