| Permit: | 1983 Yr. |
| Management Company: | HONG KONG LAND PROPERTY MANAGEMENT LTD |
| Address | Area | Price Sold/Leased | Profit/Loss |
|---|---|---|---|
|
Nan Fung Centre
|
Flat 649, Nan Fung Centre
2018-01-16 Land Registry |
Gross 1,224ft² |
HKD$13 M
@
$10,621
|
- |
|
Nan Fung Centre
|
Flat 1908, Nan Fung Centre
2018-01-15 Land Registry |
Gross 1,011ft² |
HKD$10.35 M
@
$10,237
|
- |
|
Nan Fung Centre
|
Flat 608-09, Nan Fung Centre
2018-01-15 Land Registry |
Gross 1,299ft² |
HKD$16.5 M
@
$12,702
|
- |
|
Nan Fung Centre
|
Flat 610, Nan Fung Centre
2018-01-09 Land Registry |
Gross 740ft² |
HKD$9.64 M
@
$13,027
|
- |
|
Nan Fung Centre
|
Flat 645, Nan Fung Centre
2018-01-03 Land Registry |
Gross 532ft² |
HKD$5.55 M
@
$10,432
|
- |