L Living 23, Flat A, 10/F, L Living 23

Mong Kok 23 Pine Street And 87 Oak Street

Unit Information

Block:
L Living 23
Saleable area:
276ft²
Transactions:
2

Records

2026-04-29

Sold Price
HKD$4.62 M
Unit Price
$16,739
Transaction Format
Land Registry
Loss
-3.5%
Prev Date
2021-06-11

2021-06-11

Sold Price
HKD$4.79 M
Unit Price
$17,344
Transaction Format
Land Registry