| Total Block: | 3 Towers |
| Permit: | 2022 Yr. |
| Management Company: | Harriman Property Management Limited |
| Total Unit: | 413 units |
| School Zone: | Pri: 48 Sec: Kwun Tong District |
| Address | Area | Price Sold/Leased | Profit/Loss |
|---|---|---|---|
|
KOKO Hills
|
Flat A, 8/F, Tower 5
2026-05-05 Land Registry |
770ft² |
HKD$14.85 M
@
$19,283
|
- |
|
KOKO Hills
|
Flat B, 6/F, Tower 2
2026-05-05 Land Registry |
899ft² |
HKD$17.19 M
@
$19,120
|
- |
|
KOKO Hills
|
Flat A, 12/F, Tower 5
2026-05-04 Land Registry |
770ft² |
HKD$15.03 M
@
$19,516
|
- |
|
KOKO Hills
|
Flat C, 16/F, Tower 3
2026-05-04 Land Registry |
366ft² |
HKD$8.64 M
@
$23,607
|
- |
|
KOKO Hills
|
Flat B, 22/F, Tower 5
2026-04-28 Land Registry |
519ft² |
HKD$10.84 M
@
$20,890
|
- |
|
KOKO Hills
|
Flat D, 8/F, Tower 2
2026-04-27 Land Registry |
670ft² |
HKD$13.01 M
@
$19,410
|
- |
|
KOKO Hills
|
Flat D, 3/F, Tower 2
2026-04-27 Land Registry |
670ft² |
HKD$12.94 M
@
$19,313
|
- |
|
KOKO Hills
|
Flat D, 10/F, Tower 2
2026-04-24 Land Registry |
670ft² |
HKD$13.21 M
@
$19,722
|
- |
|
KOKO Hills
|
Flat B, 5/F, Tower 5
2026-04-23 Land Registry |
519ft² |
HKD$9.85 M
@
$18,977
|
- |
|
KOKO Hills
|
Flat D, 7/F, Tower 2
2026-04-20 Land Registry |
670ft² |
HKD$12.93 M
@
$19,294
|
- |