| Block: | Artisan Garden |
| Saleable area: | 319ft² |
| Bedroom: | 1 Room |
| Transactions: | 2 |
| Sold Price |
HKD$4.8 M
|
| Unit Price |
$15,047
|
| Transaction Format |
Land Registry
|
| Loss |
-3.7%
|
| Prev Date |
2019-04-16
|
| Sold Price |
HKD$4.99 M
|
| Unit Price |
$15,627
|
| Transaction Format |
Land Registry
|