KOKO Hills, Flat C, 11/F, Tower 8

Lam Tin 3 Ko Ling Road

Unit Information

State:
Koko Mare
Block:
Tower 8
Saleable area:
421ft²
Transactions:
2

Records

2026-04-27

Sold Price
HKD$7.75 M
Unit Price
$18,409
Transaction Format
Land Registry
Loss
-7.1%
Prev Date
2025-08-13

2025-08-13

Sold Price
HKD$8.34 M
Unit Price
$19,805
Transaction Format
Land Registry