名日九肚山 #3849176 售盤樓盤詳細資料

樓盤編號# 3849176
物業編號: AUU947 (代理提供)

火炭 名日九肚山 [代理盤]
1座 低層 (1-11/25樓)
業主蝕百萬 有裝修3房 麗坪路第一站

Ryan
️*專門幫你搵到心水樓盤*
無論你係首次 上車 想買個舒適嘅單位
定係投資豪宅 追求維港景觀
我都有豐富經驗同獨家樓源,幫你一步步實現置業夢想!️
我唔單止熟悉香港樓市走勢(九龍、港島、新界全覆蓋),仲會提供最新按揭資訊、樓價分析,同埋一站式服務,由睇樓到成交,全程貼心跟進,絕對專業可靠!

住宅
私人屋苑
長實
黃金置頂盤
1 日前 刊登
瀏覽人次#148
刊登:2026-05-15 | 更新:2026-05-15
電話 QRCode
售價
售 $1,100 萬元
按揭每月供款
首期 $330 萬元, 按揭成數 70%
按揭利率 3%, 供款年期 25年
*以上價錢只供參考
實用面積
755 平方呎
呎價: @14,570 元
地區屋苑
名日九肚山
新界 火炭
座數及單位: 大廈 1座 低層 (1-11/25樓)
屋苑樓齡: 3 年
單位樓層
低層
房間及浴室
3 房
小學校網
中學校網
物業地址
麗坪路18號
沒有資料

地產代理公司資料

公司地址: 新界沙田樂景街28號御龍山1樓102A舖
公司牌照號碼: C-000227
售盤: 27 租盤: 11
中原地產代理限公司

放盤聯絡人

余賀源 Ryan Yu 卡片

代理個人牌照號碼: E-489641

名日九肚山 其他單位

物業地址 面積 成交價錢 盈利/蝕讓
名日九肚山 | 大廈 1座 18樓 B室
2026-05-11
註冊處成交
3房
實1,053呎
$1,832.5 萬元
@ $17,403
-
名日九肚山 | 大廈 2座 2樓 C室
2026-05-11
註冊處成交
4房
實1,189呎
$1,825.9 萬元
@ $15,357
-
名日九肚山 | 大廈 2座 21樓 B室
2026-05-08
註冊處成交
3房
實1,053呎
$1,891.2 萬元
@ $17,960
-
2026-04-30
市場成交
4房
實1,226呎
$1,655 萬元
@ $13,499
-
名日九肚山 | 大廈 2座 21樓 E室
2026-04-24
註冊處成交
2房
實505呎
$735 萬元
@ $14,554
- 19.1%
名日九肚山 | 大廈 1座 16樓 C室
2026-04-20
註冊處成交
4房
實1,226呎
$2,131 萬元
@ $17,382
-
2026-04-13
市場成交
2房
實505呎
$735 萬元
@ $14,554
-
名日九肚山 | 大廈 1座 9樓 C室
2026-03-31
註冊處成交
4房
實1,226呎
$1,513 萬元
@ $12,341
- 36.9%
名日九肚山 | 大廈 1座 7樓 E室
2026-01-26
註冊處成交
2房
實505呎
$661.1 萬元
@ $13,091
- 20.3%
名日九肚山 | 大廈 1座 25樓 A室
2026-01-19
註冊處成交
4房
實1,217呎
$2,600 萬元
@ $21,364
- 13.4%
注意事項
即使你對樓盤有多大興趣,在與放盤人見面前,不要先付任何訂金或費用。慎防網上騙子。
為了減少樓盤的不實情況,我們會對代理人身份及公司會進行 100% 核實。如發現樓盤有違規情況,可使用上面的投訴表單,我們的管理員會進行處理,你亦可致電 Tel: 21112777 EAA (地產代理監管局) 投訴 ,我們會配合 EAA 的每一宗案件。