村屋 #3847617 售盤樓盤詳細資料

樓盤編號# 3847617
物業編號: 006816 (代理提供)

元朗 村屋 [代理盤]
獨立屋 全幢
[[優質盤]] 位置靚 景觀佳 必睇

【電車首選】大路邊 層層可連車位 地下可入車
全新物業 成交唔使等 大路邊
唔係山旮旯 出市中心都幾分鐘
足晒呎 約700呎 車位可叉電
三房一聽 正正樓下就係車位
*資料及圖片均由發展商或業主提供,祇作参考用途

住宅
村屋
獨立屋
黃金置頂盤
2 日前 刊登
瀏覽人次#3772
有裝修
連車位
豪華裝修
露天車位
刊登:2026-05-14 | 更新:2026-05-14
電話 QRCode
售價
售 $388 萬元
按揭每月供款
首期 $116 萬元, 按揭成數 70%
按揭利率 3%, 供款年期 25年
*以上價錢只供參考
建築面積
700 平方呎
呎價: @5,543 元
面積資料未核實
實用面積
630 平方呎
呎價: @6,159 元
房間及浴室
3 房 1 浴室
物業地址
元朗

地產代理公司資料

公司地址: 錦田吉慶圍236號盈匯坊E2舖
公司牌照號碼: C-083549
售盤: 46 租盤: 7
尚方置業有限公司

放盤聯絡人

陳健威 Kin Chan 卡片

代理個人牌照號碼: E-282908
注意事項
即使你對樓盤有多大興趣,在與放盤人見面前,不要先付任何訂金或費用。慎防網上騙子。
為了減少樓盤的不實情況,我們會對代理人身份及公司會進行 100% 核實。如發現樓盤有違規情況,可使用上面的投訴表單,我們的管理員會進行處理,你亦可致電 Tel: 21112777 EAA (地產代理監管局) 投訴 ,我們會配合 EAA 的每一宗案件。