龍騰閣 #3844569 售盤樓盤詳細資料

樓盤編號# 3844569
物業編號: MME807 (代理提供)

何文田 龍騰閣 [代理盤]
高層 (3-12/12樓) 4室
何文田,最平最平最平三房!絕對真盤,可以約睇!

業主自住緊,裝修係舊少少,但838萬依個價仲要連車位去邊搵?附近差唔多類型,都要賣緊接近1000萬,900萬以下三房仲要連車位,值得睇睇,真何文田唔係旺角扮何文田!

住宅
私人屋苑
普通盤
4 日前 刊登
瀏覽人次#171
刊登:2026-05-11 | 更新:2026-05-16
電話 QRCode
售價
售 $838 萬元
按揭每月供款
首期 $251 萬元, 按揭成數 70%
按揭利率 3%, 供款年期 25年
*以上價錢只供參考
實用面積
746 平方呎
呎價: @11,233 元
地區屋苑
龍騰閣
九龍 何文田
座數及單位: 龍騰閣 高層 (3-12/12樓) 4室
屋苑樓齡: 59 年
單位樓層
高層
房間及浴室
3 房
小學校網
中學校網
物業地址
窩打老道100號
九龍醫院, 窩打老道( 巴士站 )
1分鐘 步行
聖佐治大廈( 巴士站 )
1分鐘 步行
九龍醫院( 巴士站 )
3分鐘 步行

地產代理公司資料

公司地址: 何文田半山壹號壹號名薈地下1A舖
公司牌照號碼: C-000227
售盤: 28 租盤: 24
中原地產代理有限公司

放盤聯絡人

李健安 Lee Kin On   卡片

代理個人牌照號碼: s-593408

龍騰閣 其他單位

物業地址 面積 成交價錢 盈利/蝕讓
2026-01-22
註冊處成交
連車位
實720呎
$783.8 萬元
@ $10,886
+ 351%
2024-08-22
註冊處成交
連車位
實746呎
$638 萬元
@ $8,552
+ 38.1%
2023-05-17
註冊處成交
連車位
實720呎
$911 萬元
@ $12,653
-
2021-05-14
註冊處成交
連車位
實720呎
$1,138 萬元
@ $15,806
+ 76.4%
注意事項
即使你對樓盤有多大興趣,在與放盤人見面前,不要先付任何訂金或費用。慎防網上騙子。
為了減少樓盤的不實情況,我們會對代理人身份及公司會進行 100% 核實。如發現樓盤有違規情況,可使用上面的投訴表單,我們的管理員會進行處理,你亦可致電 Tel: 21112777 EAA (地產代理監管局) 投訴 ,我們會配合 EAA 的每一宗案件。