玖瓏山 #3843022 售盤樓盤詳細資料

樓盤編號# 3843022
物業編號: AST856 (代理提供)

沙田 玖瓏山 [代理盤]
日瓏閣 1座 中層 (10-21/21樓)
九肚山466呎1房 筍價 山河景觀

搵樓傾價?搵Ryan
️*專門幫你搵到心水樓盤*
無論你係首次 上車 想買個舒適嘅單位
定係投資豪宅 追求維港景觀
我都有豐富經驗同獨家樓源,幫你一步步實現置業夢想!️
我唔單止熟悉香港樓市走勢(九龍、港島、新界全覆蓋),仲會提供最新按揭資訊、樓價分析,同埋一站式服務,由睇樓到成交,全程貼心跟進,絕 ...

住宅
私人屋苑
嘉里建設
黃金置頂盤
2 日前 刊登
瀏覽人次#297
刊登:2026-05-10 | 更新:2026-05-10
電話 QRCode
售價
售 $580 萬元
按揭每月供款
首期 $174 萬元, 按揭成數 70%
按揭利率 3%, 供款年期 25年
*以上價錢只供參考
實用面積
466 平方呎
呎價: @12,446 元
地區屋苑
玖瓏山 日瓏閣
新界 沙田
座數及單位: 日瓏閣 1座 中層 (10-21/21樓)
屋苑樓齡: 10 年
座向(客廳)
單位樓層
中層
房間及浴室
1 房
小學校網
中學校網
物業地址
麗坪路33號
大學地鐵站( 港鐵站 )
7分鐘 步行

地產代理公司資料

公司地址: 新界沙田樂景街28號御龍山1樓102A舖
公司牌照號碼: C-000227
售盤: 27 租盤: 12
中原地產代理限公司

放盤聯絡人

余賀源 Ryan Yu 卡片

代理個人牌照號碼: E-489641

玖瓏山 其他單位

物業地址 面積 成交價錢 盈利/蝕讓
2026-05-11
市場成交
3房
實944呎
$1,148 萬元
@ $12,161
-
2026-05-06
市場成交
3房
實1,011呎
$1,118.8 萬元
@ $11,066
-
2026-04-30
市場成交
3房
實1,012呎
$1,025 萬元
@ $10,128
-
2026-04-21
市場成交
3房
露台
工作平台
實982呎
$1,088 萬元
@ $11,079
-
2026-04-19
市場成交
3房
露台
工作平台
實955呎
$1,328 萬元
@ $13,906
-
2026-04-16
註冊處成交
2房
實681呎
$730 萬元
@ $10,720
- 4.5%
2026-04-14
市場成交
2房
露台
工作平台
實660呎
$720 萬元
@ $10,909
-
2026-04-13
註冊處成交
2房
實809呎
$880 萬元
@ $10,878
- 19.4%
2026-04-10
註冊處成交
3房
實952呎
$1,080 萬元
@ $11,345
- 12.1%
2026-04-02
市場成交
2房
實681呎
$730 萬元
@ $10,720
-
注意事項
即使你對樓盤有多大興趣,在與放盤人見面前,不要先付任何訂金或費用。慎防網上騙子。
為了減少樓盤的不實情況,我們會對代理人身份及公司會進行 100% 核實。如發現樓盤有違規情況,可使用上面的投訴表單,我們的管理員會進行處理,你亦可致電 Tel: 21112777 EAA (地產代理監管局) 投訴 ,我們會配合 EAA 的每一宗案件。